HAKKIMIZDA

1963 yılında İstanbul’da kurulan AİS Pharma, 2011 yılında Tekirdağ Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesinde hizmete giren, üstün teknolojiye ve 8000 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde faaliyetine devam etmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartlarında Güncel İyi Üretim Uygulamaları (cGMP) ve Güncel İyi Laboratuvar Uygulamaları (cGLP) normlarına uygun olarak tasarlanan, esnek üretim kabiliyeti ve yüksek üretim kapasitesine sahip tesisinde; yeni tesisin kazandırdığı teknolojik üstünlük ve ivme ile yurt içi ve yurt dışı ilaç firmalarının beklentilerine uygun olarak sadece fason üretim hizmeti vermektedir.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun (TİTCK) hükümet eylem planlarında, Yerli üretimin desteklenmesine yönelik faaliyetleri çerçevesinde; 2015 yılı sonu itibariyle Steril Enjektabl ürünlerin üretimi için Aseptik Alan yatırımını tamamlayan AİS PHARMA, bu alanda Steril Enjektabl ve Liyofilize Flakon formundaki ürünleri de üretmeye başlamıştır.

Steril Enjektabl ürünlerin üretimi son teknoloji ile donatılmış tam otomatik hatlarda gerçekleştirilmektedir.
1963'TEN BERİ61 YILLIKİLAÇ TECRÜBESİ

AİS PHARMA

  • Steril Enjektabl ve Liyofilize Flakon
  • Topikal (Merhem, Pomad)
  • Şurup, Likit
  • Solid (Tablet) formundaki ürünlerin üretimi,
  • Kutulama, PTS ve İTS
    işlemlerini içeren hizmetleri yurt içi ve yurt dışı müşterilerine sunmaktadır.

AİS PHARMA;
sahip olduğu kapasite, çalışanlarının gücü, bilgi birikimi ve maliyet avantajlarıyla sektörün tercih edilen, büyümekte olan firmasıdır.
AİS PHARMA;
61 yıllık ilaç tecrübesi ile birlikte birçok formu aynı anda üretebilme imkanı ve yetkinliği sunmasından dolayı, fason üretim talebi ile gelen müşterilerinin farklı taleplerine eş zamanlı hizmet verme olanağı sağlamaktadır.